Sprzęt zagęszczający Dynapac

W naszej ofercie znajdziesz: 
Ubijaki z niezawodnym 4-suwowym silnikiem Hondy zbudowanym specjalnie dla mocno uderzających ubijaków chronionym przez metalowe osłony dookoła.
Zagęszczarki chronione przed piaskiem i kamieniami. W pełni zamknięty napęd pasowy maksymalizuje żywotność komponentów, takich jak pasek klinowy. Wytrzymała płyta podstawy zapewnia doskonałą odporność na zużycie. Rurowa rama chroni zasilacz przed nieostrożnym obchodzeniem się z płytą przez cały okres jego eksploatacji. 
Jeśli chodzi o większe powierzchnie, potężne DRP i DRQ firmy Dynapac są idealne do pracy – ułatwiając trakcję i zagęszczanie. Ekstremalne warunki są łatwe w radzeniu sobie dzięki ich wytrzymałej konstrukcji i wszechstronnej twardej powłoce.
DTR75 zapewnia doskonałe pokrycie powierzchni i zdolność pokonywania wzniesień dzięki hydrostatycznemu napędowi bębna. Bezstopniowa regulacja prędkości w połączeniu z technologią Twin Vibration zapewnia gładką powierzchnię.
D.ONE zapewnia najwyższą jakość zagęszczania - przy użyciu technologii oscylatora ukierunkowanego - w wykopach, kanałach i przy budowie rurociągów. Dynapac S100 to samojezdny rozrzutnik mieszanki najlepiej nadający się do stosowania w stosunkowo małych i ciasnych przestrzeniach. Pomaga uzyskać spójne wyniki, umożliwiając precyzyjną regulację wysokości i przepływu materiału.
Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami